Enota vrtca Sp. Kungota

ENOTA VRTCA SP. KUNGOTA,

Gradiška 219, 2211 Pesnica pri Mariboru

Telefon: 02/ 655 30 40

Poslovalni čas: od 6.00 do 16.30 ure

 

Otroci enote Sp. Kungota gredo najraje v gozd, kjer odkrivajo gozdne skrivnosti, tam preživljajo zanimive, vesele trenutke in se učijo spoštovati in varovati naravo. Zelo radi se igrajo socialne igre, pojejo, plešejo, poslušajo zgodbice, s pomočjo katerih odkrivajo čudoviti svet domišljije. Opazujejo spreminjanje in menjavo stalnega ritma v naravi. Spomladi odkrivajo rast in življenje na gredicah okoliških hiš, poleti se zatečejo v bogato senco dreves ali pa se sprostijo v igrah z vodo. Jeseni so barve na njihovem igrišču spodbuda za slikarsko ustvarjanje, pozimi pa, če je le mogoče, uživajo v igrah na snegu in opazovanju ptic, ki obiskujejo ptičjo krmilnico na igrišču vrtca.

Na dan 15. 11. 2022 je v enoto Sp. Kungota vključenih 39 otrok.

Št. prostih mest:

 

Ime skupine: Rakete
Starostno obdobje: Kombinirani oddelek
Št. otrok: 18 (znižan normativ,

0 prostih mest)

 

 

Ime skupine: Astronavti
Starostno obdobje: 2. starostno obdobje – heterogeni oddelek
Št. otrok: 21 (0 prostih mest)

 

Dostopnost
Scroll to Top
Call Now Button