Enota vrtca Svečina

ENOTA VRTCA SVEČINA, Plač 2, 2201 Zg. Kungota

Telefon:                  02/ 656 32 10

Poslovalni čas:      od 6.00 do 16.30 ure

Igrišče enote Svečina ponuja otrokom možnosti za gibanje in igro na travnati površini, hkrati pa ima tudi asfaltne poti za vožnjo s skiroji, poganjalci. Igrišče je polepšano z mogočnimi drevesi in igrali, ki omogočajo otrokom različne oblike gibanja. Enota vrtca je v istih prostorih kot podružnična osnovna šola, zato je življenje vrtčevskih otrok in šolarjev tam še bogatejše. Učiteljice in vzgojiteljice spodbujamo pozitivne odnose med otroki ter otroki in odraslimi. Enota vrtca se nahaja v neposredni bližini gozda, zato strokovne delavke vrtca otroke spodbujamo k opazovanju gozda in nasploh narave z vsemi čuti.

Na dan 1. 2. 2021 je v enoto Svečina vključenih 18 otrok.

Št. prostih mest:

Ime skupine: Utrinki
Starostno obdobje: Kombinirani oddelek
Št. otrok ob začetku šolskega leta: 13 (6 prostih mest)

Urniki
Nadomeščanja
Facebook
Instagram
YouTube
Tik Tok
Scroll to Top
Call Now Button