Enota vrtca Zg. Kungota

 

ENOTA VRTCA ZG. KUNGOTA,

Plintovec 11 b, 2201 Zg. Kungota

Telefon: 02/ 655 06 12, 02/ 655 06 15

Poslovalni čas: od 6.00 do 16.30 ure

Enoto Zg. Kungota obiskujejo otroci prvega in drugega starostnega obdobja. Strokovne delavke si prizadevamo, da se imajo otroci med seboj radi in da se sprejemajo takšne, kot so. Otroci v enoti vrtca Zg. Kungota rastejo v urejenem in pri

jaznem okolju. Živijo z naravo, ki jo doživljajo v različnih letnih časih, s pomočjo vseh čutil. Ne jezijo se na vreme, ven gredo tudi, če potrebujejo dežnike. Zavedajo se pomembnosti gibanja za zdravje in zadovoljstvo otrok, zato preko gibanja in gibalnih dejavnosti krepijo svoje zdravje. Otroci so pogosti obiskovalci vrtčevske telovadnice ali atletskega stadiona ob OŠ Kungota. Radi obiščejo tudi knjižnico v šoli, saj vedo, da je branje najlepše potovanje …

 

Št. prostih mest:

 

Ime skupine: Zvezdice
Starostno obdobje: I. starostno obdobje – homogeni oddelek
Št. otrok: 14 (0 prostih mest)

 

 

Ime skupine: Lunice
Starostno obdobje: I. starostno obdobje – homogeni oddelek
Št. otrok: 14 (0 prostih mest)

 

 

Ime skupine: Oblački
Starostno obdobje: I. starostno obdobje – homogeni oddelek
Št. otrok: 14 (0 prostih mest)

 

 

Ime skupine: Kapljice
Starostno obdobje: II. starostno obdobje – homogeni oddelek
Št. otrok: 19 (0 prostih mest)

 

 

Ime skupine: Mavrice
Starostno obdobje: II. starostno obdobje – homogeni oddelek
Št. otrok: 24 (0 prostih mest)

 

 

Ime skupine: Sončki
Starostno obdobje: II. starostno obdobje – homogeni oddelek
Št. otrok: 24 (o prostih mest)

 

Dostopnost
Scroll to Top
Call Now Button