POPOLDANSKE pogovorne ure so za starše učencev matične šole drugi torek v mesecu, in sicer za razredno stopnjo ob 17.00, za predmetno pa ob 17.30, v Spodnji Kungoti drugi četrtek v mesecu ob 15.30 in v Svečini drugo sredo v mesecu ob 16.00.

Starši, ki ne morejo na popoldansko govorilno uro, se lahko oglasijo pri učitelju tudi na dopoldanski govorilni uri.

Urnik DOPOLDANSKIH pogovornih ur

MATIČNA ŠOLA

UČITELJ – strokovni delavec

dan

ura

prostor

AMBROŽ Gregor

torek

11.05–11.50

kabinet

BANIČ Matej

četrtek

9.10–9.55

zbornica

BAUKMAN Petra

po dogovoru

  

BIKIĆ Jolanda

torek

7.30–8.20

kabinet 2. triade

BLAS HAMERŠAK Karin

sreda

9.10–9.55

zbornica

CEKIĆ Mojca

sreda

11.55–12.40

zbornica

CIGULA Andreja

torek

11.05–11.55

zbornica

ČAVKA DIVČIĆ Suzana

četrtek

11.05–11.55

zbornica

DREO Samo

petek

8.20–9.05

kabinet MAT

HAJNC Tanja

ponedeljek

8.20–9.05

zbornica

HORVAT Anja

četrtek

11.05–11.50

zbornica

HRAST Marjana

ponedeljek

9.10–9.55

pisarna pomočnice

KARNET Mari

četrtek

10.15–11.00

zbornica

KLASINC Nada

ponedeljek

7.30–8.15

kabinet 1. triade

KOLARIČ Franci

četrtek

9.10–9.55

zbornica/kabinet ŠPO

KUČER Anja

četrtek

11.05–11.50

zbornica

LACKOVIĆ Nina

petek

11.05–11.50

zbornica

MARKO Sonja

torek

11.05–11.55

zbornica

MITOV Ksenija

torek

11.55–12.40

zbornica

MULEJ NOVAK Nataša

četrtek

11.05–11.50

zbornica

RADUJKOVIĆ Tanja

četrtek

9.10–9.55

zbornica

RATAJ Milena

torek

8.20–9.05

kabinet GUM

REPOLUSK Vesna

četrtek

7.30–8.15

kabinet 1. triade

SATLER Nataša

sreda

6.45–7.30

zbornica

ŠEBREK Marko

petek

7.30–8.15

zbornica/kabinet LUM

VAKE Duška

ponedeljek

11.05–11.50

zbornica

VEZJAK Katja

torek

11.05–11.50

zbornica

VDOVIČ Mateja

sreda

7.30–8.15

knjižnica

VODNIK Romana

sreda

7.30–8.15

kabinet 2. triade

VUK Marjana

petek

10.15–11.00

kabinet MAT/zbornica

ZALOŽNIK Nina

ponedeljek

10.15–11.00

kabinet 2. triade

KLADOŠEK Iva

ponedeljek

11.55–12.40

zbornica

ŠČERNJAVIČ Martina

po dogovoru

  

ŽIŽEK Tina

ponedeljek

11.05–11.50

zbornica

SP. KUNGOTA

UČITELJ – strokovni delavec

dan

ura

prostor

BUDJA Lucija

torek

10.15–11.00

zbornica

HRASTNIK Polona

četrtek

8.20–9.05

zbornica

LAMPRET Nada

četrtek

9.25–10.10

zbornica

PAHOR Erika

ponedeljek

8.20–9.05

zbornica

PLEČKO OBERČKAL Barbara

petek

10.15–11.00

zbornica

ŠMAJS Simona

četrtek

10.15–11.00

zbornica

VNUK Silva

torek

10.15–11.00

zbornica

ZADRAVEC Alenka

torek

10.15–11.00

zbornica

GORGIEV Aljaž

po dogovoru  

LACKOVIĆ Nina

petek

11.05–11.50

zbornica

SVEČINA

UČITELJ – strokovni delavec

dan

ura

prostor

ČERNKO Mihaela

ponedeljek

12.00–12.45

zbornica

KRALJ Katarina

ponedeljek

11.05–11.50

zbornica

KRISTAN Marija

sreda

12.05–12.50

zbornica

ŠILDENFELD Darija

četrtek

11.15–12.00

zbornica

ŠLEHTA Bernarda

ponedeljek

10.15–11.00

zbornica

V šoli želimo, da starši pogosto prihajajo na pogovor z učiteljico-em in da pride z njimi tudi učenec.

Call Now Button
Urniki
Nadomeščanja
Facebook
Instagram
YouTube
Tik Tok
Scroll to Top