Zakaj izbrati naš vrtec?

  • RAZNOLIKOST(pester program, inovativne metode, inkluzivna kultura, vključevanje elementov montessori, waldorfske in Reggio Emilia pedagogike, skrb za nadarjene).
  • LOKACIJA(z otroki lahko veliko časa preživimo v naravi).
  • BOGAT OBOGATITVENI PROGRAM: integrirano učenje nemščine in Perlachova noč za predšolske otroke, gozdni vrtec, pravljične urice s šolsko knjižničarko,  športni program Mali sonček, joga za otroke, likovna in pravljična ustvarjalnica, socialne igre, folklora, glasbeno- plesne minutke,  izleti, medgeneracijsko sodelovanje s Hišo vseh generacij, delavnice na različno tematiko, tržnica znanja ob slovenskem kulturnem prazniku, tradicionalna udeležba na množičnem teku Atletske zveze Slovenije, preventivna zdravstvena in zobozdravstvena dejavnost    …
  • PESTRA PONUDBA DODATNIH DEJAVNOSTI:
    Plesna šola, telovadba, lutkovni abonma v Lutkovnem gledališču Maribor, abonma v Centru eksperimentov Maribor, plavalni tečaj za predšolske otroke.
  • ZAKLADNICA POSEBNOSTI (imamo svoj logotip vrtca, vrtčevsko himno, zgodbico o Andreju Perlachu, maskoto vrtca, naj pecivo vrtca, rojstne dneve praznujemo na svojstven način …).
Dostopnost
Scroll to Top
Call Now Button